Navigace:   Aktuality
16.12.2010   Liga začala

Tak jak už tomu bývá tradicí na podzim se nejenom v Chropyni sportovní střelci přemisťují z venkovních střelnic do tělocvičen a krytých hal, aby zahájili sezonu ve střelbě ze vzduchových zbraní. Chropyně je tradičním hostitelem a pořadatelem těchto závodů a dne 13. listopadu 2010 byla zahájena liga prvním kolem z celkového počtu pěti závodů a následného finále.

Soutěžící se v průběhu těchto kol snaží o co nejlepší výsledky a po dokončení všech kol se mu dva nejlepší výsledky zprůměrují. S tímto průměrem nastupuje střelec do finále, kde se nástřel z finále přičítá k průměru. Střelec s nejvyšším dosaženým součtem se stává vítězem celé vzduchovkové ligy, která končí až 2. dubna 2011.

Vítězem prvního kola ve vzduchové pušce se stal domácí střelec Martin Střecha nástřelem 550 bodů, o pouhý jeden bod skončil druhý Jan Anděl z Rokytnice, nástřelem 549 b. Třetím se stal Petr Pochylý s 526 body, taktéž z domácího klubu SSK JUNIOR CHROPYNĚ. V disciplině vzduchová pistole vyhrál s přehledem Karel Anděl s Rokytnice s nástřelem 546 bodů. Druhý byl Pavel Kucián z SSK JUNIOR CHROPYNĚ s nástřelem 471 body a třetí skončil Josef Ulehla s 434 body. V disciplině vzduchová puška vleže v kategorii žáci a dorost vyhrála Bára Vinklerová 348 b. Druhá Jana Omamiková 287 b. A třetí byl Adam Spáčil s 285 body. Všichni tři jsou z domácího klubu.

Kdo by měl zájem o sportovní střelbu, nechť zavolá panu Střechovi (775 716 757).

MS

 


Provozovatel:

SSK JUNIOR Chropyně

Reklama:

Podporují nás....

 

Svitap

 

 

MAS

 

 

Město Chropyně

 

I pro Vaši reklamu

je zde místo.