Navigace:   Aktuality
10.10.2010   Malá odstřelovačka už i v Chropyni

Letošní letní sezóna se moc nevyvedla, jak našim střelcům, tak i ostatním po celé Moravě. Může za to hlavně deštivé počasí a následné povodně. Spousta závodů bylo zrušeno, protože mnoho střelnic bylo promáčeno, či zcela pod vodou.

U nás to bylo podobné, ale nakonec sezóny se nám podařilo přece jen uspořádat střelecké závody v disciplíně "malá odstřelovačka". Tato disciplína je hodně mladá a nemá ani pevně ustanovená celostátní pravidla, ale je stále populárnější a každý oddíl má svá odlišná pravidla. Jedno je však stejné, střílí se z malorážkových zbraní, vybavených optikou a opěrnými nožkami. Různá rozmanitost a velikost terčů plus časové limity na každý terč dělají závod tak populární u všech věkových kategorií. Dne 11. září, letošního roku, se na chropyňské střelnici uskutečnil první závod a hned se zúčasnilo 11 střelců.

Mezi registrovanými střelci se na prvním místě umístil Halaška Marcel, na druhém místě Střecha Martin a třetí skončila Vinklerová Bára.

Mezi amatéry vyhrál první místo Strnad Karel, druhý skončil Vinkler Jaromír a třetí místo obsadil Žemlička Lubomír.

Tímto gratulujeme ještě jednou vítězům a zvláštní poděkování organizátorů akce patří panu Halaškovi, který věnoval ceny pro vítěze.

Nyní se střelci přesouvají do hal a připravují se na začínající vzduchovkovou sezonu. Kdo by měl zájen vyzkoušet si sřelbu ze vzduchovkových zbraní, může za námi přijít na trénink každé úterý nebo zavolat panu Střechovi na tel. 775 716 757

MS


Provozovatel:

SSK JUNIOR Chropyně

Reklama:

Podporují nás....

 

Svitap

 

 

MAS

 

 

Město Chropyně

 

I pro Vaši reklamu

je zde místo.