Navigace:   Aktuality
28.10.2009   Po roce opět střílíme - otevření vzduchovkové střelnice
Už je to rok, co Sportovní střelecký klub JUNIOR CHROPYNĚ začal budovat novou vzduchovkovou střelnici, jelikož ta stávající byla zničena žhářským útokem a to co zní zůstalo bylo na pokyn statika zbouráno. Pachatel tohoto činu zůstal dodnes neznámý.
S vedením města se podařilo najít ucházející sklepní prostory pod školní jídelnou ZŠ na ulici J.Fučíka a taktéž finanční prostředky na celkovou rekonstrukci těchto prostor. Střelecký klub by se svými finančními prostředky nikdy nezvládl zaplatit takto rozsáhlou přestavbu.

Při rekonstrukci bylo potřeba vybourat spoustu příček, udělat nové rozvody vody a elektřiny. Až na některé odborné práce, touto cestou by chom chtěli poděkovat firmě P + L Koupelny Chropyně a panu Davidu Netopilovi z Chropyně, si všechno dělali členové sami. Sice se to neobešlo bez drobných komplikací, ale po několika měsících brigadnických hodin se podařilo vybudovat krytou vzduchovkovou střelnici, která uspokojí i náročné střelce.

Dále byla zřízena nová klubovna, společenská mísnost a nove sociálni zařízení. Musím podotknout, že v blízkém okolí žádná podobná střelnice není.

Pokud by měl někdo zájem zkusit si zastřílet ze vzduchovky a podívat se, jestli se střelnice povedla, či se stát novým členem, není nic jednoduššího než dojít na střelnici v úterý či ve čtvrtek mezi 16tou - 19tou hodinou. Připadně se domluvit na tel.:775 716 757. Upřednostňujeme děti a mládež od 10. roku, děvčata nevyjímaje. Vezměte tedy rodiče a přijďte se podívat a zastřílet si.


Provozovatel:

SSK JUNIOR Chropyně

Reklama:

Podporují nás....

 

Svitap

 

 

MAS

 

 

Město Chropyně

 

I pro Vaši reklamu

je zde místo.