Navigace:   Aktuality
06.03.2010   První závod pro veřejnost ve střelbě ze vzduchovky - výsledky
Sportovně střelecký klub Junior Chropyně působí v našem městě už spoustu let. Až v nedávné době jsme se rozhodli uspořádat střelecké závody ze vzduchovek nejen pro ty, co se takovému sportu věnují závodně, ale i pro širokou veejnost.

Zvané byli především děti s rodiči, ale i jednotlivci, kteří se chtěli jen ze zvědavosti podívat. K tomu rozhodnutí přispělo i to, že máme nové zázemí, kde není problém takovou to akci uspořádat.

Dne 28.února 2010 docházely celé dopoledne zájemci z řad dětí a jejich rodičů k nám na střelnici. Konečný počet všech zúčastněných zapsaných na prezentační listině závodu byl 15 dětí a 14 dospělých závodníků.Soutěžilo se ve střelbě ze vzduchových zbraní na vzdálenost 10 metrů.Střílelo se jak na sklopné terče, které jsou v oblibě u dětí, tak i do terčů daných mezinárodními pravidly, které byly následně hodnoceny.

S nejlepším nástřelem mezi dětmi vyhrál Dominik Col. Na druhém místě se umístil Petr Válek a třetí místo obsadila Bára Vinklerová. Mezi dospělými střelci zvítězil Jaroslav Jablonský, druhý Petr Pochylý st. a na třetím místě skončil Petr Válek st.

Všichni zúčastnění dostali sladkou odměnu a vítězové medaili a samozřejmě diplom. Všichni účastníci se shodli na tom, že to bylo příjemně strávené nedělní odpoledne a děti měli skvělou zábavu a nevšední zážitek. Poděkování patří všem zúčastněným a zejména panu Martinu Dosedělovi, který sponzoroval celou akci a věnoval do soutěže sladké odměny a všem, kteří se podíleli na přípravě této sportovní akce.

Kdo by měl zájem zkusit si zastřílet ze vzduchovek nebo navštěvovat střelecký kroužek, ať zavolá panu Střechovi tel. 775 716 757