Navigace:   Aktuality
26.01.2009   SSK JUNIOR CHROPYNĚ
Sportovně střelecký klub Junior Chropyně je zaregistrovaný u Českého střeleckého svazu, pod číslem 0329. Klub se zabývá sportovní střelbou v puškových disciplínách podle pravidel ISSF a zároveň se snaží o zapojení pistolových disciplín.

Klub je zaměřený na vedení dětí a mládeže do 19 let, ale to neznamená, že nás nemůžou navštěvovat i ti starší. Věková  hranice je stanovena od 11 do 99 let, ale u těch mladších ročníků rozhoduje osobní pohovor s rodiči.Tělesné proporce a případná vada očí není nikterak překážkou.
    
Střílíme ze vzduchových a malorážkoých zbraní na kryté i venkovní střelnici podle ročního období. K tréniku se scházíme jednou týdně kde trénujeme a připravujeme se na závody.

Naši střelci se účastní závodů nižších výkonostních tříd ve smyslu okresních přeborů. Tyto soutěže, můžeme pořádat i u nás na střelnici. Podle výkonnosti jednotlivých střelců je možnost střílet jak na krajských tak i celorepublikových závodech. Jelikož je sportovní střelba i olympijskou disciplínou,  je tu malá, ale reálná šance zúčastnit se i olympijských her.

Provozovatel:

SSK JUNIOR Chropyně

Reklama:

Podporují nás....

 

Svitap

 

 

MAS

 

 

Město Chropyně

 

I pro Vaši reklamu

je zde místo.