Navigace:   Aktuality
12.06.2010   Závody ve střelbě ze vzduchovkových zbraní
Od října do března se každoročně střelci stahují do krytých střelnic a hal. Připravují se na nastávající sezonu ve střelbě ze vzduchovkových zbraní.

Tak tomu byloi u chropyňských střelců, kteří připravili ligu a pozvali střelce z okolních klubů, aby porovnali svoje dovednosti. I když se naše termíny závodů kryly časově s jinými závody, byla účast velmi slibná. Přispěli tomu střelci z Kroměříže, Přerova, Olomouce a Rokytnice. Tito střelci absolovali šest jednotlivých závodů, ze kterých se vybraly dva nejlepší nástřely, které se zprůměrovaly a tento výsledek se přičetl do finálového kola.

Mezi muži ve střelbě ve stoje si nejlépe vedl a vyhrál s nejlepším výsledkem Zdeněk Tichák z SSK Kroměříž, na druhém místě skončil Jan Anděl z SSK Rokytnice. Na třetím místě se umístnil náš borec Martin Střecha z SSK Junior Chropyně.

V disciplíně vzduchová pistole vyhrál Karel Anděl z SSK Rokytnice před druhým Pavlem Tiefenbachem z SSK Olomouc a třetím Pavlem Kuciánem z domácího klubu.

Mezi dětmi, v disciplíně vzduchová puška v leže, vyhrál Jan Horák před druhou Markétou Horákovou a třetím Adamem Langrem. Všichni jmenovaní z SSK Junior Chropyně. Všichni, kteří se zůčastnili tohoto závodu, si pochvalovali prostředí střelnice a úroveň závodu. Taktéž přislíbili účast na dalším ročníku, který začne zase na podzim. Do té doby se střelci přesunou na venkovní střelnici, kde bude probíhat příprava na začínající sezonu malorážkových zbraní.

Kdo by měl zájem o sportovní střelbu, může přijít za námi vyzkoušet střeleckou disciplínu a nebo se podívat. V případě zájmu kontaktujte pana Střechu na tel. 775 716 757

MP


Provozovatel:

SSK JUNIOR Chropyně

Reklama:

Podporují nás....

 

Svitap

 

 

MAS

 

 

Město Chropyně

 

I pro Vaši reklamu

je zde místo.