Navigace:   Aktuality
Zlatá diabolka 2016

Naši střelci se zúčastnily závodu "Zlatá diabolka" který pravidelně každý rok pořádá střelecký klub Věžky.

A umístili se na velmi pěkných místech.

Výsledková listina a fotogalerie ZDE

 

 


29.12.2016   Den otevřených dveří

Dne 3.12.2016 proběhl letošní de otevřených dveří.

Účast byla hojná a máme i nové adepty pro členství v klubu. 


16.12.2010   Liga začala

Tak jak už tomu bývá tradicí na podzim se nejenom v Chropyni sportovní střelci přemisťují z venkovních střelnic do tělocvičen a krytých hal, aby zahájili sezonu ve střelbě ze vzduchových zbraní. Chropyně je tradičním hostitelem a pořadatelem těchto závodů a dne 13. listopadu 2010 byla zahájena liga prvním kolem z celkového počtu pěti závodů a následného finále.


Letošní letní sezóna se moc nevyvedla, jak našim střelcům, tak i ostatním po celé Moravě. Může za to hlavně deštivé počasí a následné povodně. Spousta závodů bylo zrušeno, protože mnoho střelnic bylo promáčeno, či zcela pod vodou.


Od října do března se každoročně střelci stahují do krytých střelnic a hal. Připravují se na nastávající sezonu ve střelbě ze vzduchovkových zbraní.

Sportovně střelecký klub Junior Chropyně působí v našem městě už spoustu let. Až v nedávné době jsme se rozhodli uspořádat střelecké závody ze vzduchovek nejen pro ty, co se takovému sportu věnují závodně, ale i pro širokou veejnost.

Sportovně střelecký klub Junior Chropyně působí v našem městě už spoustu let. Ale teprve v nedávné době jsme se rozhodli uspořádat střelecké zavody ze vzduchovek nejen pro ty, co se věnují tomuto sportu závodně, ale i pro širokou veřejnost.

 


Vzhledem k tomu, že se již nějakou dobu mezi střelci mluví o zániku největší střelnice v Brně a podivném rozprodávání jejího majetku, přínášíme tento článek, který vyšel včera na iDNES.cz Abychom nebyli zaujati soucítením se střelci, je zde ke stažení i vyjadření Českého střeleckého svazu k dané situaci. Kdo by měl zájem o další informce, doporučuji navštívit forum na strelecky-portal.cz.

 


Vzhledem k tomu, že Český strelecký svaz, na svém sjezdu odsouhlasil navýšení členských příspěvků pro rok 2010 na 500 Kč, což je o 200 Kč více, bude o tuto částku navýšen i klubový polatek.

Už je to rok, co Sportovní střelecký klub JUNIOR CHROPYNĚ začal budovat novou vzduchovkovou střelnici, jelikož ta stávající byla zničena žhářským útokem a to co zní zůstalo bylo na pokyn statika zbouráno. Pachatel tohoto činu zůstal dodnes neznámý.
S vedením města se podařilo najít ucházející sklepní prostory pod školní jídelnou ZŠ na ulici J.Fučíka a taktéž finanční prostředky na celkovou rekonstrukci těchto prostor. Střelecký klub by se svými finančními prostředky nikdy nezvládl zaplatit takto rozsáhlou přestavbu.

29.06.2009   Pořízení mobilní stěny
Našemu klubu se podařilo získat kompletní mobilní střeleckou stěnu s elektricky ovladanými lapači, díky které bude možné pořádat závody třeba na místní tělocvične TJ Chropyně a využívat tak komfort velkých soutěží.

Přinášíme vám výsledky z Velké Ceny Kroměříže 2009. Tahle sportovně střelecká soutěž probíhala v režii sportovně střeleckého klubu Kroměříž Č – 0407. 20. června na střenici Ujezdec ( u Přerova )

20.06.2009   Vyhodnocení Bambiriády 2009

V sobotu 20. června 2009 bude na střenici Ujezdec ( u Přerova ) probíhat sportovně střelecká akce ČSS. Velká cena Kroměříže 2009 vyhlášená jako Krajský přebor zlínského kraje. Závod je zařazen do II. kategorie, soutěž jednotlivců.

07.05.2009   Účast na Bambiriádě 2009
Letošní 10. ročník krajské Bambiriády se poprvé koná mimo krajské město. Uskuteční se v našem městě ve dnech 4. - 6. 6. 2009. zahájení je čtvrtek 4.6. ve 14.30 hod.
Tato akce slouží k propagaci jednotlivých sdružení dětí a mládeže, středisek volného času a sportovních spolků z celého zlínského kraje. Pro všechny návštěvníky Bambiriády, především děti a jejich rodiče, je připravován bohatý a pestrý program v parku u zámku a jeho blízkém okolí.
Vzhledem k tomu, že jde o velkou příležitost a možnost si udělat reklamu, rozhodli jsme se pro účast na Bambiriádě 2009 .
Naše účast bude spočívat v tom, že zde budeme mít prezentační stánek s malou střelnicí, kde si budou moci velcí i malí zájemci o střelbu vyzkoušet své schopnosti a v případě většího zájmu nás můžou po domluvě navštívit přímo na střelnici.
Přijď te všichni, střeliva je hodně.

V pořadí již 39. mistrovství Evropy ve střelbě ze vzduchových zbraní, tentokráte v praze. Praha hostí šampionát v O2 aréně poprvé a je zcela mediálně zastiněn právě probíhajícím mistrovstvím světa v lyžovaní. Přesto se závodů účastní rekordní počet 604 střelců ze 45 zemí.

26.01.2009   SSK JUNIOR CHROPYNĚ
Sportovně střelecký klub Junior Chropyně je zaregistrovaný u Českého střeleckého svazu, pod číslem 0329. Klub se zabývá sportovní střelbou v puškových disciplínách podle pravidel ISSF a zároveň se snaží o zapojení pistolových disciplín.

01.01.2009   Zprovozněny nové webové stránky klubu
Díky novým internetovým stránkám vás budeme moci pravidelně informovat o činnosti našeho střeleckého klubu.

Provozovatel:

SSK JUNIOR Chropyně

Reklama:

Podporují nás....

 

Svitap

 

 

MAS

 

 

Město Chropyně

 

I pro Vaši reklamu

je zde místo.