Navigace:   Historie

Konec střeleckého klubu v Chropyni?

Po více jak pěti letech se konečně povedlo to, o co střelecký klub usiluje dlouhá léta. O střeleckém klubu se mluví a píše, bohužel ne o dosažených výsledcích, jak by si jistě mnozí členové klubu přáli, ale požáru, který založil neznámý vandal.

Dne 9.3.2008 v noci z neděle na pondělí, došlo k umyslnému vzniku požáru, na budově střelnice SSK junior Chropyně. Více na http://hzs-zlkraje.cz/aktuality8/0803/74.htm

Neznámý vandal si vybral dobu, kdy se klub postavil na vlastní nohy a organizoval závody se sportovním oddílem při SOU Koryčany a sportovním oddílem Vlkoš, v době, kdy se dokončila oprava bočních, obvodových stěn, včetně zabednění oken z důvodů nenechavých občanů.

Vzhledem k tomu, že oheň způsobyl nemalé škody a  a budova je stavěná z lisované dřevní hmoty, které voda neprospívá, je otazkou jak dlouho jestě bude budova SSK junior Chropyně, patřící městu, stát. I kdyby střelnice zvládla odolávat povětrnostním vlivům, vůči nenechavým rukám, které už se pustily do demontáže svítidel, zásuvek, vypínačů a elektrokabeláže, nevydrží dlouho. V současné době, kdy je střelnice rozdělena skoro na dvě půlky, není v silách členů zabezpečit objekt proti neoprávněnému vniknutí nepovolaných osob.
    
S pomocí města se nám povedlo přemístit většinu vybavení střelnice do bezpečných prostor města a mezi dlouholeté členy střeleckého klubu avšak nepodaří li se najít nové, alespoň trochu vyhovující místo, pro provozování činosti, tak SSK junior Chropyně  9.3.2008 uhořel.

Provozovatel:

SSK JUNIOR Chropyně

Reklama:

Podporují nás....

 

Svitap

 

 

MAS

 

 

Město Chropyně

 

I pro Vaši reklamu

je zde místo.