Navigace:   Tréning

Popis činnosti

Sportovně  střelecký klub Junior Chropyně je zaregistrovaný u Českého střeleckého svazu pod číslem 0329. Klub se zabývá sportovní střelbou v puškových disciplínách podle pravidel ISSF a zároveň se snaží o zapojení pistolových disciplín. 

 

Klub je zaměřený na vedení dětí a mládeže do 19 let, ale to neznamená, že nás nemůžou navštěvovat i ti starší. Věková hranice je stanovena od 11 do 99 let, ale u těch mladších ročníků rozhoduje osobní pohovor s rodiči. Tělesné proporce a případná oční vada není nikterak překážkou.

 

Střílíme ze vzduchových zbraní na kryté střelnici za jakéhokoli počasí a ročního období. K tréninku se scházíme na střelnici jednou týdně vždy v úterý, kde trénujeme a připravujeme se na závody.

 

Naši střelci se účastní závodů nižších výkonostních tříd ve smyslu okresních přeborů a ti nejlepší postupně přeházejí do vyžších výkonostních tříd. Tyto soutěže, můžeme pořádat i u nás střelnici. Podle výkonnosti jednotlivých střelců je možno střílet ja na krajských tak i celorepublikových závodech. Jelikož je sportovní střelba i olympijskou disciplínou, tak je tu malá, ale přesto možná, šance se zůčastnit i olympijských her.

 

 

 

Kde se trénuje: Vzduchovková střelnice Chropyně

Kdy se trénuje: úterý 16:00 - 19:00

Klub, díky své materiálně - technické základně,která zůstala ušetřena nájezdům „některých sousedů“ může každého člena vybavit výstrojí potřebnou pro závody. Ovšem nic není zadarmo! Záleží na každém jednotlivci jakou má snahu, účastní se pravidelně tréninků, dbá rad trenérů, má chuť dosahovat stále lepších výkonů a v neposlední řadě na talentu.

Při příchodu do klubu je každému nováčkovi přidělena vzduchová puška. Během prvních tréninků se střílí s podpěrou hlavně, bez další výstroje. Po prvním dosažení úspěchů nováček vyfasuje střelecký kabát a rukavici. Posledním krokem na cestě k závodům je zvládnout střelbu s řemenem.

Provozovatel:

SSK JUNIOR Chropyně

Reklama:

Podporují nás....

 

Svitap

 

 

MAS

 

 

Město Chropyně

 

I pro Vaši reklamu

je zde místo.